Osijek izgubio protiv Bačke Topole, Mierez nastavio golgetersku formu

Hrvatska 23. ožu 202416:57 0 komentara
Jakub piasecki cyfrasport newspix.Pl via Guliver

Poraženi su u prijateljskom susretu.

Nogometaši Osijeka doživjeli su poraz od 2:1 u prijateljskoj utakmici s Bačkom Topolom, trećom momčadi srpskog prvenstva.

Zoran Zekić je na travnjak TSC Arene izveo sastav s mnoštvom prvotimaca: Kolić, Guedes, Duarte, Bralić, Jurišić, Nejašmić, Brlek, Cokaj, Gržan, Jugović i Mierez.

Međutim, Bačka Topola je žustro otvorila susret te povela već u šestoj minuti kada je Rakonjac zabio glavom nakon sjajnog centaršuta s lijevog boka.

Osijeku nije dugo trebalo da dođe do izjednačenja. U 14. minuti za 1:1 zabio je Ramon Mierez nakon udarca iz kuta koji je izveo Cokaj.

U drugom poluvremenu, Zekić je s promjenama malo osvježio sastav te uveo nekoliko igrača koji nisu redovno u prvom planu.

Bilo je nekoliko dobrih prilika s obje strane, no pogodak odluke zabio je Đorđević za konačnih 2:1 i pobjedu Bačke Topole.

Osijek se ligaškim obavezama vraća već u petak, 23. ožujka kada će u Koprivnici gostovati kod Slaven Belupa.