Feyenoord prošao dalje u Kupu, Ivanušec igrao od 88.

Nizozemska 20. pro 202323:10 0 komentara
Photo by Nesimages/Michael Bulder/DeFodi Images via Guliver Image

Aktualni nizozemski nogometni prvak Feyenoord prošao je drugo kolo tamošnjeg Kupa, na domaćem terenu pobijedio je 2:1 Utrecht.

Nije lako Feyenoord slomio trenutačno trinaestu momčad nizozemske Eredivisie. Poveo je 2:0 nakon što su strijelci bili Stengs u sedmoj te Igor Paixao u 26. minuti. Neizvjesnost u utakmicu vraćena je u 41. minuti kada je Booth smanjio na 1:2, ali kroz cijelo drugo poluvrijeme rezultat se više nije mijenjao.

Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec za Feyenoord je zaigrao tek u finišu ogleda, od 88. minute.

AZ Alkmaar se silno mučio kod trećeligaša HHC-a kojeg je pobijedio 3-2 tek nakon produžetaka.

U četvrtak će utakmice drugog kola odigrati Ajax i PSV. Ajax gostuje kod Herculesa, dok će PSV u prvoligaškom obračunu na domaćem terenu igrati protiv Twentea.