Musa sjajnu sezonu zaključio asistencijom, njegov Dallas se oprostio od doigravanja

Nogomet 3. lis 202411:21 0 komentara
AP Photo/LM Otero via Guliver

Nogometaši Dallasa poraženi su s 2-3 na gostovanju kod San Josea čime su izgubili i matematički bilo kakvu šansu da se uguraju u doigravanje američke MLS lige.

Hrvatski napadač Petar Musa bio je u udarnoj momčadi Dallasa te je zamijenjen u 71. minuti. Musa je u 41. minuti asistirao kod prvog pogotka gostujućeg sastava kojeg je postigao Velasco za tadašnjih 1-1.

Hernan Lopez je postigao dva pogotka za San Jose, u 13. i 79. minuti, dok je pobjedu domaćina potvrdio Ebobisse golom u 83. minuti. Osim Velasca za goste je još poentirao Ibeagha u 90. minuti.

Dva kola prije kraja osnovnog dijela sezone Dallas je tek 11. na ljestvici Zapadne konferencije te više ni matematički ne može dohvatiti poziciju koja vodi u dodatno razigravanje za play-off. Musa je dvije utakmice prije kraja na petnaest ligaških pogodaka u sezoni te se nalazi na 10. mjestu ljestvice strijelaca MLS lige.