Liverpool nakon skandaloznog suđenja zatražio objavu audio snimke iz VAR sobe

Nogomet 2. lis 202320:38 0 komentara
AP Photo/Alberto Pezzali via Guliver

U 34. minuti sporne utakmice, pri rezultatu 0:0, Diaz je postigao pogodak koji je poništen nakon pregleda u VAR sobi, iako Kolumbijac nije bio u zaleđu.

Nogometni klub Liverpool službeno je zatražio puštanje audio zapisa iz VAR sobe tijekom nepriznavanja regularnog pogotka Luisa Diaza u subotnjoj utakmici protiv Tottenhama, objavio je britanski javni servis BBC.

Jučer je sudačka komisija objavila da je poništenje pogotka ‘značajna ljudska pogreška’, ali u Liverpoolu nisu zadovoljni tim objašnjenjem pa su zatražili objavu snimke razgovora sudaca koji su donijeli pogrešnu odluku.

Podsjećamo, Liverpool je izgubio od Tottenhama rezultatom 1:2, a utakmicu je završio s devet igrača, jer su u 26. minuti isključeni Curtis Jones, a u 69. Diogo Jota. Liverpool bi pobjedom u Londonu postao lider Premier lige i prestigao Manchester City.