Lazio slavio i preskočio Veronu na tablici, Bradarić ostao na klupi

Nogomet 16. ruj 202423:22 0 komentara
AP Photo/Andrew Medichini via Guliver

U zadnjoj utakmici 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je kao domaćin svladao Veronu 2:1 (2:1).

Sva tri gola postignuta su u prvih 20-ak minuta, Lazio je poveo preko Dije (5), poravnao je Tengstedt (7), a konačni je rezultat postavio Castellanos (21).

Ovom pobjedom Lazio je preskočio Veronu na ljestvici, sada je šesti sa sedam bodova, dok je Verona sedma sa šest.

Domagoj Bradarić ostao je na klupi Verone.

Ranije u ponedjeljak nogometaši Udinesea preuzeli su vrh ljestvice talijanskog prvenstva 3:2 (0:2) gostujućom pobjedom protiv Parme. Nakon prvog poluvremena Parma je vodila sa 2:0 golovima Del Prata (2) i Bonnyja (43), da bi u nastavku Lucca (50) s jednim i Thauvin (68, 77) s dva pogotka kreirali veliki preokret. Udinese sada ima 10 bodova, jedan više od drugog Napolija, a dva više od Intera, Juventusa i Torina. Parma je ostala 12. s četiri boda.