Lazio prošao u četvrtfinale Kupa, zaigrao i ‘zaboravljeni’ dragulj Hajduka

Nogomet 5. pro 202323:17 0 komentara
xGiuseppexMaffiax via Guliver

Nogometaši Lazija prvi su četvrtfinalisti Talijanskog kupa nakon što su na domaćem terenu, s minimalnih 1-0, bili bolji od Genoe.

Utakmica je odlučena na samom početku pa je tako već u petoj minuti Guendouzi postigao jedini pogodak na susretu. Sve do kraja rezultat se nije mijenjao, a hrvatski nogometaš Toma Bašić za Rimljane je zaigrao od 81. minute.

U četvrtfinalu bi se mogao dogoditi veliki rimski derbi jer Lazio čeka pobjednika dvoboja u kojem se sastaju Roma i Cremonese.

U srijedu se sastaju FiorentinaParma, dok se ostale utakmice igraju kasnije tijekom prosinca i siječnja iduće godine.

Parovi su Napoli – Frosinone, Inter – Bologna, Milan – Cagliari, Atalanta – Sassuolo, Roma – Cremonese i Juventus – Salernitana.