Kaos u Dalmaciji: Sudac podijelio 4 crvena, a igrač ugrizao protivnika za lice u stilu Suareza

Hrvatska 24. ožu 202411:23 0 komentara
Cal Sport Media via AP Images via Guliver Image

Niželigaški nogomet donosi nam neobične vijesti.

Radi se o susretu između HNK Vala i NK Mračaj Runovića. Te su momčadi u susretu 18. kola Splitsko-dalmatinske 1.ŽNL, odmjerile snage, a s 1:0 slavila je ekipa Vala. Jedini gol na utakmici pao je iz penala u 31. minuti, no svu pažnju sa susreta odnijele su visoke tenzije na terenu zbog kojih je sudac Željko Modrić iz susjedne Kaštel Gomilice morao podijeliti čak 13 žutih i četiri crvena kartona.

Prvo je službena osoba Mračaja, Josip Puljiz, dobio isključenje zbog vrijeđanja suca. Onda je u 64. minuti igrač Vala Plazonić dobio drugi žuti karton. A onda je nogometaš Vala Branko Čubrila koji je ugrizao protivničkog igrača za lice u stilu Luisa Suareza.

Protivnik mu nije ostao dužan, već mu je uzvratio udarcem glavom u glavu.