Jurićeva Roma u osam minuta preokrenula i došla do nove pobjede u Serie A

Nogomet 29. ruj 202417:23 0 komentara
AP Photo/Alessandra Tarantino via Guliver Image

U susretu 6. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma, koju vodi Ivan Jurić, je na Olimpicu preokretom pobijedila Veneziju sa 2-1.

Treći je to Romin nastup pod Jurićevim vodstvom i druga pobjeda nakon što je debitirao sa 3-0 pobjedom protiv Udinesea, a potom upisao i remi protiv Athletic Bilbaoa (1-1).

Gosti su poveli u 44. minuti golom Joela Pohjanpala, izjednačio je Bryan Cristante u 75. minuti, a pobjedu “vučici” donio je Niccolo Pisilli u 83. minuti.

Tri boda je osvojio i Como koji je sa 3-2 porazio Veronu.

Dva gola za domaći sastav zabio je Patrick Cutrone (43, 72), a među strijelce se upisao i Andrea Belotti (89), dok su za goste, koji su od 64. igrali bez isključenog Tomaša Suslova, strijelci bili Darko Lazović (53-11m) i Matthis Lambourde (90+4).

Domagoj Bradarić nije nastupio za Veronu.