Jovićević i igrači s terena morali bježati u sklonište!

Nogomet 29. lis 202217:52 > 19:22 2 komentara
Mykola Miakshykov via Guliver Images

Utakmica 10. kola ukrajinskog prvenstva između Šahtara i Oleksandrije prekinuta je u prvom poluvremenu zbog zračne uzbune.

Oleksandrija je u Lavovu protiv Šahtara vodila od pete minute kada je zabio Tsurikov.

No, u 40. minuti oglasile su se sirene koje upozoravaju na mogući zračni napad te je utakmica prekinuta.

Prekid je trajao duže od sat vremena, a po povratku na teren momčad Igora Jovićevića je u 42. minuti preko Mikajličenka izjednačio.

Rudari su od 57. nakon drugog žutog kartona Lucasa Taylora igrali s igračem manje, , no i s 10 igrača u 82. minuti golom Mudrika stigli su preokreta. Tu nije bio kraj uzbuđenjima jer je Demčenko u 87. zabio za konačnih 2:2.

Đurasek je ostao na klupi gostiju.

Šahtar je drugi s 20 bodova iz osam utakmica, dok je vodeći Dnjipro 1 s 22 boda iz istog broja utakmica. Oleksandrija je četvrta sa 17 bodova.