Everton u petoj minuti nadoknade izvukao bod protiv Spursa

Nogomet 3. velj 202415:45 0 komentara
ConorxMolloy NewsxImages via Guliver Image

U prvoj utakmici 23. kola Premier lige, Tottenham je do pete minute nadoknade na gostovanju Evertonu imao pobjedu u džepu. Na kraju - 2:2.

Ovim bodom se Everton barem privremeno izvukao iz zone ispadanja. Tottenham ostaje na četvrtom mjestu tablice, ali samo bod ispred Aston Ville koja ima utakmicu manje.

Gosti su poveli već u 4. minuti golom bivšeg igrača Evertona Richarlisona, a na 1:1 izjednačio je Jack Harrison u 30. minuti. U 41. minuti ponovno zabija Richarlison fantastičnim udarcem s vrha kaznenog prostora.

I kada se činilo da će Spursi upisati pobjedu, dogodio se šok. Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, u svom kaznenom prostoru je loše regirao Cristian Romero te prevario vlastitog vratara za konačnih 2:2.