Dinamo izgubio od Ukrajinaca, zaigrao i Marko Pjaca

Hrvatska 17. srp 202420:05 0 komentara
GNK Dinamo Zagreb

Nogometaši Dinama u pripremnoj utakmici u Sloveniji na stadionu u Lendavi izgubili su 2:0 od ukrajinskog Krivbasa.

Susret se igrao dva puta po 60 minuta. Ukrajinci su slavili golovima Adua u 18. i Tverdohliba u 19. minuti susreta. Druga i zadnja pripremna utakmica Plavih ostat će u sjećanju po debiju Marka Pjace koji se nakon osam godina vratio u Dinamo.

Nominalno prva postava je svojih 60 minuta odigrala loše te je gubila 2:0. U nastavku su zaigrali igrači iz drugog plana koji su se puno bolje predstavili.

Sada se Dinamo vraća u Zagreb gdje će nastaviti pripreme.

Rijeka je izgubila od Salzburga golom Daghima (60).

U Grazu je GAK poveo golom Satina (8), na 1:1 izjednačio je Perić (44), a u nastavku su Zaizen (74) i Lichtenberger (75) za 60 sekundi osigurali pobjedu svojoj momčadi.

Udinese je protiv Istre 1961 poveo preko Brennera (19), na 1:1 poravnao je Salim Fago (41), da bi pobjedu talijanskom prvoligašu osigurali Lucca (45), Thauvin (45+5) i Pejičić (64).