Debi kao iz snova: Beljo zabio prvijenac za Rapid nakon samo osam minuta

Austrija 13. srp 202420:47 0 komentara
Ante Cizmic CROPIX via Guliver Image

Nakon što se u drugom dijelu prošle sezone u Augsburgu baš i nije naigrao, Dion Drena Beljo odlučio je otići na posudbu i zasad se čini da je pogodio! Potpisao je jednogodišnju vjernost bečkom Rapidu, a u debiju za novi klub, odmah je odgovorio na najbolji način - pogotkom!

Rapid je u pripremnom dvoboju pobijedio mađarski Debrecen s 3-2, a u vodstvo ih je doveo Dion Drena Beljo pogotkom već u 8. minuti utakmice!

Mađari su do poluvremena preokrenuli pogocima Dzsudzsaka i Romančuka, ali u nastavku utakmice ipak je uslijedio novi preokret. Bischof u 72. minuti, odnosno Dursun u 90. minuti donijeli su pobjedu austrijskoj momčadi.

Zanimljivo, utakmica je bila podijeljena na dva poluvremena s različitom minutažom. U prvom se igralo 60 minuta, a u drugom standardnih 45. Beljo je odigrao cijelo prvo poluvrijeme.