Chelsea i Manchester City rutinski prošli u Liga kupu, Nkunku postigao hat-trick

Nogomet 24. ruj 202423:07 0 komentara
Paul Terry Sportimage via Guliver

Treće kolo engleskog nogometnog Liga kupa uspješno su u utorak apsolvirali premierligaši Manchester City, Chelsea, Aston Villa i Leicester.

Manchester City je na domaćem terenu svladao drugoligaša Watford 2-1. Oba pogotka Manchester City je postigao u prvom poluvremenu, strijelci su bili Doku u petoj i Matheus Nunes u 38. minuti. Watford je do kraja tek stigao do počasnog gola kojeg je dao Ince u 86. minuti.

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol je za domaćina igrao od 76. minute, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi domaćina.

Chelsea je s 5-0 svladao četvrtoligaša Barrow, a igrač utakmice bio je francuski igrač Nkunku koji je postigao tri gola. Jedan je dodao Neto uz autogol Farmana. Aston Villa je u gostima bila bolja od Wycombea s 2-1 uz golove Buendije u 55. i Durana iz jedanaesterca u 85. minuti. Jedini strijelac za Wycombe bio je Kone u 95. minuti.

Najteže je prolaz izborio Leicester koji je nakon gostujućih 0-0 kod Walsalla tijekom 90 minuta slavio boljim izvođenjem jedanaesteraca s 3-0.