VIDEO / Dinamov protivnik u Ligi prvaka slavio na otvaranju kola, gosti zabili fenomenalan pogodak

Bundesliga 18. lis 202422:51 0 komentara

Pogotke za domaću momčad postigli su Ramy Bensebaini u 43. minuti i Serhou Guirassy u 83. minuti, dok je za St. Pauli strijelac bio Eric Smith.

Borussia Dortmund je s 2-1 (1-0) svladala hamburški St. Pauli u prvoj utakmici 7. kola njemačkog nogometnog prvenstva, koja je odigrana na stadionu Signal Iduna Park.

Dortmundska momčad je došla do četvrte pobjede i sa 13 bodova privremeno skočila na četvrto mjesto. St. Pauli je sa četiri boda na 16. poziciji.

Vodeći Bayern i drugoplasirani RB Leipzig imaju po 14 bodova.

Podsjetimo, Borrusia će gostovati kod Dinama u 5. kolu Lige prvaka.