Bivši igrač Dinama donio Napoliju pobjedu u 96. minuti

Nogomet 13. sij 202417:27 0 komentara
sportinfoto/DeFodi Images via Guliver

Nogometaši Napolija prekinuli su niz od tri prvenstvene utakmice bez pobjede svladavši pred svojim navijačima posljednjeplasiranu Salernitanu 2:1, golom u sučevom dodatku na kraju dvoboja.

Gosti iz obližnjeg Salerna poveli su u 29. minuti golom 36-godišnjeg bivšeg talijanskog reprezentativca Antonija Candreve. Napoli je izjednačio u sučevom dodatku na kraju prvog dijela, kad je Matteo Politano bio precizan izvođač kaznenog udarca. Sve do šeste minute sučevog dodatka na kraju utakmice Salernitana je imala bod u džepu, da bi nekadašnji igrač Splita, Lokomotive i Dinama, kosovski reprezentativac Amir Rrahmani, postigao pogodak vrijedan tri boda.

Cijelu utakmicu za Salernitanu odigrao je Domagoj Bradarić, koji je pred kraj dvoboja zaradio žuti karton.

Napoli je s 31 bodom privremeno skočio na šesto mjesto. Vodeći Inter ima 48 bodova, dva više od Juventusa. Salernitana je na začelju s 12 bodova.

Dvoboj Genoe i Torina završio je bez pogodaka. Bio je to sedmi remi za obje momčadi u ovoj sezoni. Milan Badelj je bio kapetan Genoe do 87. minute, kad je zamijenjen, a Ivan Jurić je u početnu postavu Torina uvrstio Nikolu Vlašića i držao ga u igri do 61. minute.

Torino je s 28 bodova ostao deseti, a Genoa je na 12. poziciji s 22 boda.