Ancelotti ostavio Modrića na klupi u pobjedi Reala, vrh preuzela Girona

Nogomet 27. ruj 202321:13 0 komentara
REUTERS/Isabel Infantes via Guliver Image

Real Madrid je u 7. kolu španjolske La Lige na svom travnjaku svladao Las Palmas 2:0 i preskočio na drugom mjestu Barcelonu koja je odigrala 2:2 s Mallorcom.

Međutim, na vrhu je s 19 bodova Girona koja je u gostima porazila Villarreal 2:1.

Real je drugi s 18 bodova nakon pobjede nad Las Palmasom 2:0. Strijelci su bili Diaz u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i Joselu u 54. minuti.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić nije ulazio u igru s klupe. Čak je i Toni Kroos bio na klupi, ali je on ipak dobio zadnjih 13 minuta.

Trener Carlo Ancelotti tako je na neki način realizirao riječi koje je izrekao dan prije utakmice na konferenciji za medije. Tada je španjolskim novinarima kazao da nije istina kako se ne usudi ostaviti Modrića i Kroosa na klupi. Tako je na kraju i napravio.