Zubac brojao do šest u pobjedi LA Clippersa

Košarka 23. ožu 20249:07 0 komentara
AP Photo/Ryan Sun via Guliver Images

Los Angeles Clippersi Ivice Zubca su sinoć na gostovanju s 125-117 svladali Portland Trail Blazerse, a hrvatski je košarkaš ostvario skroman učinak.

Clipperse je do pobjede vodio Paul George s 31 poenom, a Kawhi Leonard je dodao 22 poena. Terance Mann ubacio je 20 koševa, a James Harden 15 koševa i 10 asistencija za Los Angeles (44-25), koji drži četvrtu poziciju Zapadne konferencije s 1 1/2 utakmicom razlike u odnosu na New Orleans Pelicanse.

Ivica Zubac je u 17:56 minuta na terenu ubacio šest koševa (šut iz igre 3/3) uz osam skokova, jednu ukradenu loptu i jednu blokadu.

Scoot Henderson upisao je 24 poena i 10 asistencija za Trail Blazerse (19-51), koji su izgubili pet uzastopnih utakmica i devet od zadnjih 11.

Indiana Pacersi su u San Franciscu nadigrali s 123-111 Golden State Warriorse.  Pascal Siakam postigao je 25 koševa, uhvatio 16 skokova i ubacio šest asistencija za Pacerse, a Tyrese Haliburton postigao je 15 od svojih 26 koševa u drugom poluvremenu.

Kod Warriorsa najbolji je bio Steph Curry s 25 ubačaja, od čega je šest trica. Klay Thompson je dodao 17 pogodaka, a Dario Šarić nije konkurirao za sastav Warriorsa koji su deseti na Zapadu.