Euroleague 16. stu 202322:42 0 komentara

Košarkaši Olympiakosa slavili su protiv Crvene Zvezde

Olympiakos je stigao do druge pobjede u aktualnom dvostrukom kolu Eurolige u okršaju protiv Crvene Zvezde.

Bio je to 14. ogled dvije crveno-bijele momčadi u Euroligi od 2000. godine, a u ovom je nešto bolji bio Olympiakos koji je slavio s 88:83.

Domaćini su kontrolirali veći dio susreta, a u jednom trenutku su imali prednost od čak 15 poena, no beogradski klub se vratio u utakmicu, međutim nisu uspjeli doći do potpunog preokreta.

Najefikasniji je bio Alec Peters sa 28 poena, a pratio ga je Isaiah Canaan sa 15.

U ostalim susretima večeri, Real Madrid je nastavio svoju nevjerojatnu pobjedničku seriju uvjerljivim slavljem protiv Monaca s 91:75. Mario Hezonja odigrao je samo 12 minuta za ‘Los Blancose’ te je susret završio bez zabijenih koševa.

Armani Milano je uspio upisati važnu pobjedu protiv Anadolu Efesa sa 92:76. Turska momčad se držala u egalu sve do posljednje četvrtine koju je talijanska momčad dobila s 29:15.

Maccabi i Fenerbahče su u Beogradu odigrali jednu triler utakmicu koja je pripala izraelskom klubu. Slavili su sa 78:73, a sjajni Wade Baldwin zabio je šest od posljednjih osam koševa Maccabija.