Crvena Zvezda opet slavila protiv Partizana i došla na korak od osvajanja ABA lige!

ABA League 15. svi 202422:45 0 komentara
ABA League j.t.d./Dragana Stjepanovic

Košarkaši Crvene zvezde poveli su s 2-0 protiv Partizana u finalu doigravanja regionalne ABA lige, nakon što su na domaćem parketu slavili 80-73 (17-19, 21-19, 23-19, 19-16) u drugom ogledu.

U prvom susretu Crvena zvezda je slavila 85-82 i sada ima prvu meč-loptu na gostujućem parketu. Na poluvremenu drugog ogleda rezultat je bio 38-38, a lagano odvajanje od suparnika Crvena zvezda je počela raditi u nastavku. Potom je stalno bila mali korak ispred Partizana i na kraju zasluženo slavila.

Najbolji igrač Crvene zvezde bio je Nemanja Nedović s 21 poenom, dok je kod Partizana prvi strijelac bio Jaleen Smith s 12 koševa.

Trećoj utakmici domaćin će biti Partizan, a igra se u nedjelju od 20.30 sati. Potencijalnoj četvrtoj utakmici također će domaćin biti Partizan, a ako se bude trebao igrati petom susretu će domaćin biti Crvena zvezda.