Američki nogomet 1. lis 20218:49 > 9:08 0 komentara

Cincinnati Bengalsi pobijedili su Jacksonville Jaguarse s 24:21 i to field golom u zadnjoj sekundi.

Bengalsi su do jedinog vodstva stigli u zadnjoj sekundi i to field golom rookeija McPhersona s 35 jardi. Tako je McPherson drugi put već donio pobjedu Bengalsima jer isto je učinio i protiv Minnesota Vikingsa.

Zanimljivo, na poluvremenu su Jaguarsi vodili 14:0 na krilima Robinsona, no u nastavku su Bengalski na krilima Burrowa okrenuli utakmicu. Burrow je imao dva dodavanja za touchdown, a ukupno je bacao za 348 jardi.

Jaguarsi tako nisu uspjeli prekinuti niz od 19 poraza, koji traje još od rujna 2020. To je drugi najduži niz poraza u povijesti NFL-a, a prvi su Chicago Cardinalsi koji su izgubili čak 29 utakmica u nizu.

Bengalsi sada imaju tri pobjede i poraz, dok su Jaguarsi još bez slavlja iz četiri utakmice, što znači da je trener Urban Meyer prvi put izgubio četiri utakmici u nizu, u svojoj 18 godina dugoj trenerskoj karijeri.

U petom tjednu NFL-u, Bengalsi se sastaju s Green Bay Packersima, dok Jaguarse čekaju Tennessee Titansi.