Nogomet - video 3. ožu 202421:39 0 komentara

U susretu 26. kola grčke Superlige imali smo pravu poslasticu između Arisa i AEK-a.

AEK je u sjajnom susretu s mnogo preokreta odigrao 3-3 na gostovanju kod Arisa ispustivši pobjedu u osmoj minuti nadoknade.

Atenski sastav je poveo u 15. minuti golom Nordina Amrabata, no Aris je okrenuo rezultat, a strijelci su bili Giannis Fetfatzidis u 43. minuti, te Kike Saverio u 49. minuti.

Svoj sedmi pogodak ove sezone zabio je Domagoj Vida golom u 55. minuti te tako izjendačio na 2:2, a goste je u novu prednost doveo Ezequil Ponce u 68. minuti.

Kada se već činilo kako će AEK osvojiti tri boda, Loren Moron je iz kaznenog udarca u osmoj minuti nadoknade zabio za 3-3. Nakon zabijenog pogotka, tragičar je u konačnici ispao baš Domagoj Vida koji je nespretno igrao rukom u kaznenom prostoru te tako dao domaćima priliku za izjednačenje u samoj završnici utakmice.

Ovaj remi je osobito bolan za momčad AEK-a jer su velikom rivalu PAOK-u dozvolili da zauzme prvo mjesto.

Vida je za AEK igrao cijeli susret, dok je Robert Ljubičić igrao do 63. minute. Neven Đurasek nije nastupio za Aris.