Nogomet 23. svi 202322:45 0 komentara

Nogometaši Al Nassra slavili su kod kuće protiv Al Shababa 3:2 u 28. kolu prvenstva Saudijske Arabije.

Al Shabab je poveo u 24. minuti preko Guance i udarca s bijele točke. Na 2:0 povisio je isti igrač u 40. minuti. Četiri minute kasnije nadu domaćinima dao je Talisca golom za smanjenje vodstva na 2:1.

U drugom poluvremenu, točnije u 51. minuti izjednačio je Ghareeb. Za oduševljenje i pobjedu Al Nassra u 59. je točku na i stavio Cristiano Ronaldo kojem je to 14. gol u dresu Al Nassra.

Al Nassr je drugi na ljestvici s tri boda manje od vodećeg Al Ittihada. Al Shabab je treća momčad prvenstva s 53 boda, deset manje od Al Nassra.