Nogomet - video 3. ožu 202421:51 0 komentara

Zasjeli su na čelo prvenstvene ljestvice!

U susretu 26. kola grčkog nogometnog prvenstva, Dinamov protivnik u osmini finala Konferencijske lige, PAOK je na gostovanju porazio Lamiju sa 2-0 preuzevši vrh ljestvice nakon što je AEK odigrao 3-3 na gostovanju kod Arisa.

PAOK je iskoristio AEK-ov remi i gostujućom pobjedom protiv Lamije vratio se na vrh ljestvice.

Solunski sastav je poveo u 71. minuti golom brazilskog veznjaka Taisona, a pobjedu je potvrdio u drugoj minuti sudačke nadoknade golom ganskog braniča Abdula Rahmana Babe. Hrvatski vratar Dominik Kotarski branio je za PAOK kojem sada u četvrtak slijedi gostovanje u Zagrebu u prvom susretu osmine finala Konferencijske lige.