Hokej 23. sij 202311:29 > 11:29 0 komentara

New Jersey Devilsi svladali su Pittsburgh Penguinse (2:1) golom Dougieja Hamiltona u trećoj minuti produžetka.

Prvi gol na utakmici viđen je nakon samo 56 sekundi igre, kada je Hughes doveo domaće u prednost, ali je Crosby izjednačio u sedmoj minuti.

Boston Bruinsi nastavljaju terorizirati suparnike u NHL-u. Posljednja ‘žrtva’ bili su San Jose Sharksi koje su lako svladali 4:0. Najbolja momčad ove sezone u najjačoj hokejaškoj ligi povela je u prvoj trećini golom Lindholma.

Sve je odlučeno u drugoj trećini kada su pogađali McEvoy i Folino, au posljednjoj trećini najbolji strijelac Bruinsa Pastrnak.

Anderson-Dolan postigao je dva gola za pobjedu Los Angeles Kingsa 2:1 u Chicagu. Samo je Mitchell pogodio za domaće u samoj završnici susreta.

Junak večeri je Clayton Keller koji je tri puta pogodio mrežu Vegasa za pobjedu Arizone 4:1. Winnipeg je slavio u Philadelphiji protiv domaćih Flyersa 5:3.