VIDEO / Novi kaosi u Turskoj, predsjednik Livakovićeva kluba izašao krvave glave

Nogomet 18. kol 20249:40 0 komentara

Fenerbahče je remizirao s Goztepeom 2:2 u drugom kolu turskog prvenstva, a pravi je kaos krenuo nakon što je momčad Josea Mourinha i Dominika Livakovića ispustila pobjedu u zadnjim trenucima.

Veliki broj navijači nije uspio ući na stadion unatoč važećim ulaznicama, pa se predsjednik Fenerbahčea Ali Koc se na poluvremenu uputio do gostujuće tribine kako bi razgovarao s njima.

U drugom se poluvremenu Koc uputio prema svojem mjestu, kada su prema njemu počeli letjeti razni predmeti, a situacija se dodatno pogoršala kada ga je fizički napala nepoznata osoba s akreditacijom Goztepea. Koc je izašao s krvavom glavom.

Utakmica se nastavila, a navijači koji nisu uspjeli ući na stadion počeli su divljati ispred čim je Fenerbahče ispustio pobjedu u 93. minuti.