Euroleague 5. svi 202312:51 0 komentara

Partizan je u četvrtoj četvrtfinaloj utakmici doigravanja Eurolige izgubio od Real Madrida u Beogradu 85:78 i sada je serija izjednačena na 2:2.

U posljednjem napadu u prvom poluvremenu Partizan je na parketu imao šest igrača, suci nisu reagirali, a ni klupa Reala.

Sergio Llull je na 2.2 sekunde do poluvremena imao dva slobodna bacanja. Nakon što je zabio drugo bacanje, mogle su se izvršiti zamjene za preostalo vrijeme. Madridska klupa je na teren umjesto Llulla za posljednji napad poslala Marija Hezonju, a Željko Obradović je s klupe podigao Dantea Exuma, no nitko od igrača Partizana nije napustio igru.

Partizan je u tom zadnjem napadu prvog poluvremena ubacio tricu, no kasnijim pregledom snimke utvrđeno je da se to nije dogodilo u vremenu pa je Real otišao na odmor s prednošću 45:42. No, nijedan od trojice sudaca nije bio uočio da su na terenu šestorica igrača Partizana. Ipak, ni to nije pomoglo Partizanu da dođe do pobjede.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.