Nogometaši Al Nassra slavili su 4:0 u 4. kolu saudijskog prvenstva protiv Al Shababa.

Prvi gol iz penala zabio je Cristiano Ronaldo u 13. minuti. Zatim mu je u 19. minuti zbog prekršaja u napadu poništen gol za vodstvo 2:0. No, do tog drugog gola Portugalac je stigao u 38. minuti, ponovno iz jedanaesterca.

Dvije minute kasnije za povećanje vodstva pobrinuo se Sadio Mane koji je zabio na asistenciju Ronalda. U 63. minuti Ronaldo nije pucao s bijele točke, već je to prepustio svom suigraču, no Ghareeb nije uspio realizirati udarac s bijele točke.

U 80. minuti Al Nassr je postavio konačnih 4:0, strijelac je bio Al Ghannam. Marcelo Brozović odigrao je cijeli susret, dok je Ronaldo iz igre izašao u 86. minuti.

Al Naasr sada ima sedam bodova te je 6. na ljestvici.