(VIDEO) Što je radio sudac? Četiri crvena, 9 žutih….

Nogomet 16. lip 202312:59 0 komentara

Nogometaši SAD-a plasirali su se u finale CONCACAF Lige nacija pobjedom nad Meksikom 3:0. Dvostruki strijelac bio je Christian Pulisic, a zabio je i Pepi.

Glavni sudac Ivan Barton sudio je kraj u 89. minuti zbog konstantnih uvreda meksičkih navijača upućenih LGBT populaciji, dok su službenici CONCACAF-a priopćili da je to bila isključivo odluka sudca.

Na terenu je bilo žestoko kad je pri rezultatu 2:0 izbila velika gužva kad je Montez zaradio crveni karton zbog oštrog starta s leđa. Crvene kartone su zatim dobili i McKennie tri minute kasnije, te Dest i Arteaga u 86. minuti u situaciji koju možete pogledati na snimci.