VIDEO / Igrač St Paulija našao se u situaciji kao Livaković, ovdje o crvenom kartonu – ni govora!

Bundesliga 19. lis 20247:50 0 komentara

Borussia Dortmund svladala je St Pauli 2:1 u sedmom kolu Bundeslige. Domaćini su poveli golom Bensebainija u 43. minuti, a Smith je izjednačio u 73. Ipak, na kraju je za pobjedu i konačan rezultat precizan bio Guirassy u 83. minuti.

Zanimljiva je situacija viđena u 51. minuti kada je Robert Wagner primio precizan pas i krenuo pucati prema golu. Umjesto lopte, udario je nogu Juliana Ryersona nakon čega je igraču Borussije pružena medicinska pomoć. Ova je situacija podsjetila na sporni crveni karton Dominika Livakovića u utakmici Lige nacija protiv Poljske u Varšavi, ali u Bundesligi o isključenju nije bilo ni govora, štoviše nije suđen ni prekršaj.