Nogomet 10. sij 202311:47 > 11:48 0 komentara

Nogometaši Omana koje vodi hrvatski trener Branko Ivanković u dvoboju 2. kola skupine A arapskog Gulf Cupa pobijedili su Jemen 3:2.

Na stadionu u Basri u Iraku jemenski golman Ahmed Abbas bio je tragičar momčadi, prvo je u drugoj minuti htio boksati loptu, ali je loptu poslao u svoju mrežu. Zatim je Jemen izjednačio iz penala u 12. minuti kada je precizan bio Al Matari, a za vodstvo Jemena 2:1 u 30. minuti zabio je Al Dahi.

Al Alawi izveo je slobodnjak u 37. i ponovno je tu bila loša intervencija jemenskog golmana Abbasa tako da je Oman izjednačio na 2:2. Za pobjedu Ivankovićeva Omana 3:2 zabio je Al Sabhi u 47.

Jemenski golman zamijenjen je na početku drugog poluvremena.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.