Nogomet 25. velj 202418:43 0 komentara

Uspješno su posao u 24. kolu grčke Superlige odradili nogometaši solunskog PAOK-a, budući suparnici Dinama u osmini finala Konferencijske lige.

Premda je prvi primio pogodak PAOK je u gostima pobijedio Panaitolikos 3:1. Time je PAOK zadržao korak s vodećim AEK-om. Na vrhu ljestvice AEK ima 55 bodova, PAOK je trenutačno na 54, dok treći Panathinaikos ima 51 bod.

Već u petoj minuti autsajder Panaitolikos je poveo golom Chatzitheodoridisa. Sve do 72. minute PAOK je bio u rezultatskom minusu, ali je sve vrlo brzo okrenuo na svoju stranu. U 72. minuti autogol za 1:1 je dao domaći igrač Silva Torrejon, dok je već u 73. PAOK vodio 2-1 pogotkom Živkovića. Konačnih 3:1 je postavio Konstantelias u 90. minuti.

Hrvatski vratar Dominik Kotarski nije čuvao mrežu PAOK-a u ovom susretu.