Hrvatska rukometna reprezentacija upisala je prvu pobjedu u Egiptu, dva naša pucača - Ivan Martinović i Halil Jaganjac bili su zadovoljni predstavom svoje momčadi.
Ivan Martinović odigrao je još jednu dobru utakmicu na SP-u u Egiptu. U drugom kolu Angoli je Martinović zabio 5 golova, a nakon susreta izrazio je svoje zadovoljstvo tek drugom dionicom igre.
“Nismo u prvom poluvremenu pokazali pravo lice, ali u drugom poluvremenu smo pokazali Hrvatsku kakvu želimo gledati. U prvom dijelu smo bili u grču”, rekao je Ivan Martinović nakon susreta pa dodao:
“Na poluvremenu smo rekli da trebamo više uživati, igrati jedan za drugoga, to nam je dosta pomoglo. I meni je išlo lakše čim sam zabio jedan-dva.”
Zadovoljan je bio i Halil Jaganjac, koji je ušao u drugom poluvremenu i zabio jedan lijepi pogodak:
“Kad igraš s ovako starijim momcima, uvijek ti je nekako u podsvijesti da ne možeš uzeti svaki šut koji bi htio. Ali mislim da sam lijepo iskoristio svoju šansu, probio sam i ja taj led! Fizički sam odlično, nadam se da ću se u nastavku turnira još više opustiti.”
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!