Baho nam se javio iz Munchena: ‘Luka Modrić je opet napravio veliku stvar’

Champions League 1. svi 20249:12 1 komentar

Komentator Sport Kluba Sabahudin Topalbećirević pogledao je uživo okršaj Bayerna i Real Madrida na Allianz Areni.

Bayern Munchen i Real Madrid u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka remizirali su 2:2 na Allianz Areni.

Real je poveo u 24. minuti golom Vinicius Juniora, dok je preokret uslijedio početkom nastavka. U 53. minuti Leroy Sane je pogodio za 1:1, dok je u 57. Harry Kane realizirao jedanaesterac za 2:1 Bayerna. Konačnih 2:2 postavio je Vinicius Junior u 83. minuti kada je pogodio s bijele točke.

Naš Baho bio je na Allianz Areni i uživo je pratio okršaj ova dva velikana te je za Sport Klub podijelio dojmove.

“Veliku utakmicu smo gledali na Allianz Areni, slavni Bayern i slavni Real. Sudar titana. I u pravom smislu tako se sve i događalo na terenu. Bayern je sve karte bacio na osvajanje Lige prvaka, ali ipak tu nedostaje nekoliko igrača, ne može se reći da ne nedostaje i Realu, ali Real je u prvih 20-ak minuta kada nije primio gol odmah prvu šansu pretvorio u pogodak. To je zapravo najjače oružje Reala, brzi kontranapad, duge lopte, u ovom slučaju Kroosa prema Viniciusu. Međutim, drugo poluvrijeme, otvaranje kao iz bajke za Bayern. Za nekih 10-ak minuta sve se okrenulo. Dva brza gola, dva maestralna igrača, na individualnu kvalitetu, Leroy Sane i Musiala na drugoj strani pretvorili su u golove, penale i tako je Bayern došao u vodstvo 2:1.

Luka Modrić je napravio opet veliku stvar. Pokazao je da nije slučajno prije šest godina bio najbolji igrač svijeta. Modrić kad je ušao stao je na loptu, smirio svoje igrače koji su u jednom trenu bili u panici i opet je pokazao da je velemajstor ove igre. Na kraju su Vinicius i Rodrygo odigrali još jednu dobru akciju okrunjenu penalom i na kraju golom. Ništa nije gotovo, sve će se odlučiti u Madridu i siguran da će to biti isti ili još veći spektakl za ulazak u finale ova dva nevjerojatna kluba.”