VIDEO / Đoković nakon pobjede stigao i “zasvirati”

Grand Slam 6. srp 202422:59 > 23:21 1 komentar

Novak Đoković plasirao se u osminu finala Wimbledona nakon što je u trećem kolu pobijedio Alexeija Popyrina iz Australije u četiri seta.

Đoković je svladao 47. tenisača svijeta poslije tri sata i osam minuta igre 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (3) i za mjesto u četvrtfinalu sastat će se s Holgerom Runeom koji je okrenuo dva seta zaostatka protiv Francuza Quentina Halysa.

U prvom setu Novak nije bio pravi, ali kako je meč odmicao, počeo je pronalaziti kvalitetniju igru i malo po malo lomiti otpor danas jako dobrog Popyrina.

U četvrtom setu Australac se oporavio nakon dva izgubljena seta u nizu, bilo je izjednačeno, ali u “tie breaku” Đoković je mentalno bio čvršći, odigrao u svom stilu bez greške i izbjegao odlazak u peti set.

Pobjedu je Đoković proslavio “sviranjem violine” na svojem reketu.