Bundesliga 8. stu 202220:25 > 21:48 0 komentara

U odličnoj utakmici 14. kola njemačke Bundeslige Wolfsburg Nike Kovača na svom je travnjaku pobijedio Borussiju Dortmund 2:0 i došao do treće uzastopne pobjede...

Za Wolfsburg su poentirali Mickey van de Ven u 6. minuti te Lukas Nmecha u drugoj minuti sudačke nadoknade. Imala je i Borussia dovoljno svojih prilika, ali ih za razliku od domaćina nije uspjela iskoristiti.

Wolfsburg na tablici sada ima 20 bodova i nalazi se na osmoj poziciji, dok Borussia ostaje četvrta s 25 bodova. U utorak navečer još se imaju odigrati tri utakmice (Bayern – Werder, Bochum – Borussia (M) i Stuttgart – Hertha.