VIDEO / Kramarić zabio u porazu Hoffenheima, Stuttgart prokockao pobjedu u golijadi

Bundesliga 31. kol 202417:57 0 komentara

Hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić ponovno je bio strijelac za Hoffenheim, ali to nije bilo dovoljno da njegova momčad izbjegne poraz na gostovanju u Frankfurtu, gdje je domaći Eintracht slavio sa 3-1 u dvoboju 2. kola Bundeslige.

Eintracht je prvo poluvrijeme završio s vodstvom 2-0 zahvaljujući golovima Huga Ekitikea (24) i Huga Larssona (33). Andrej Kramarić je u 54. minuti smanjio zaostatak Hoffenheima, ali je dvije minute poslije Omar Marmoush postavio konačnih 3-1.

Kramarić je odigrao cijelu utakmicu za gostujuću momčad, a sa četiri pogotka je najbolji strijelac Bundeslige nakon nepotpuna dva kola.

Hrvatski stoper Jakov Medić je odigrao 81 minutu u porazu njegovog Bochuma, koji je pred svojim navijačima izgubio sa 0-2 od Borussije Moenchengladbach.

Utakmicu sa šest pogodaka odigrali su Stuttgart i Mainz, ali je dvoboj završio bez pobjednika.

Od 18.30 sati aktualni prvak Bayer u Leverkusenu dočekuje RB Leipzig u derbiju kola.