VIDEO / HSV ne zaboravlja Vuškovića, suigrač mu posvetio gol

Bundesliga 31. kol 202414:55 > 14:58 0 komentara

"Mario će ostati dijelom naše obitelji, nećemo ga napustiti", poručili su iz HSV-a nakon što je CAS (Sportski arbitražni sud) osudio Marija Vuškovića na četiri godine kazne zbog dopinga. To su potvrdili odmah u prvoj utakmici nakon presude, kod kuće protiv Münstera u četvrtom kolu 2. Bundeslige. Već u sedmoj minuti Robert Glatzel doveo je HSV u vodstvo, a gol je proslavio podigavši Vuškovićev dres s brojem 44 koji su mu dobacili s klupe. Do kraja prvog poluvremena HSV je zabio još dva gola i vodio 3:0, a završilo je 4:1.