VIDEO / Gruzija oduševila u razbijanju Češke, “Kvaradona” se hvatao za glavu koliko su dobri

Liga nacija 7. ruj 202420:28 0 komentara

Reprezentacija Gruzije pokazuje da izvrstan nastup na Europskom prvenstvu ove godine nije bio nikakva slučajnost. Na otvaranju Lige nacija B kod kuće su u Tbilisiju razbili Češku 4:1. Kvaratskhelia je načeo Čehe u prvom dijelu iz kaznenog udarca, a u nastavku su Gruzijci zabili tri gola u razmaku od 13 minuta (Čakvetadze, Mikautadze i Kočorašvili). Posebno je impresivan bio četvrti gol koji je krasnom asistencijom namjestio Čakvetadze. Domaćini su baš oduševili vrhunskim akcijama i golovima, a Kalvach je također lijepim golom u 80. minuti samo ublažio poraz gostiju.