Nogomet 10. ruj 202320:26 0 komentara

Crnogorci su barem privremeno zasjeli na drugo mjesto skupine G kvalifikacija za Europsko prvenstvo

S dva pogotka u sučevom dodatku, na kraju prvog poluvremena i na kraju utakmice, Crna Gora je u Podgorici svladala Bugarsku s 2-1.

Stefan Savić (45+1) je doveo Crnogorce u vodstvo. U 59. minuti domaća reprezentacija je ostala s igračem manje zbog drugog žutog kartona Vujačića, a Despodov je propustio iz dosuđenog kaznenog udarca izjednačiti.

To je u 79. minuti učinio Preslav Borukov. No, u sedmoj minuti sučevog dodatka Stevan Jovetić je donio vrijednu pobjedu Crnogorcima koji su s osam bodova iz pet nastupa privremeno došli na drugo mjesto iza vodeće Mađarske, koja ima 10 bodova iz četiri utakmice.