United napokon pobijedio nakon hat-tricka poraza

Nogomet 23. ruj 202323:07 0 komentara
NESimages/Geert van Erven/DeFodi Images via Guliver Images

Nogometaši Manchester Uniteda svladali su kao gost Burnley u posljednjoj utakmici subotnjeg programa šestog kola Premier lige...

Meč na Turf Mooru završen je rezultatom 1:0 za goste, a strijelac jedinog pogotka bio je Bruno Fernandes u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Taj je gol prekinuo crnu seriju Uniteda od tri vezana poraza u svim natjecanjima (Arsenal 1:3, Brighton 1:3, Bayern 3:4).

I što je također važno za momčad Erika ten Haga, sačuvana je prazna mreža tek drugi put od početka sezone.

Crveni đavoli poslije šest utakmica imaju po tri pobjede i poraza u Premier ligi i zauzimaju osmo mjesto na tablici s devet bodova. Burnley je ostao na posljednjem mjestu s jednim osvojenim bodom.