Srpski napadač ne može prestati zabijati, Juventus zauzeo vrh ljestvice u Italiji!

Nogomet 21. sij 202422:58 0 komentara
xAntonioxBalascox via Guliver

U posljednjem nedjeljnom ogledu 21. kola talijanske Serie A nogometaši Juventusa su pobjedom 3-0 osvojili tri boda kod Leccea.

Sve golove Juventus je postigao tijekom drugog poluvremena, a junak pobjede bio je Dušan Vlahović koji je zabio prva dva, u 59. i 68. minuti. Kod prvog je spretno zahvatio loptu, a kod drugog je poentirao iz blizine.

Vlahović je postigao svoj 10. i 11. pogodak sezone, a ispred njega se na listi strijelaca nalazi samo Interov Lautaro Martinez koji je mrežu tresao čak 18 puta ove sezone. Bivši napadač Fiorentine zabio je šest golova u zadnjih pet utakmicas

Utakmica je okončana u 85. minuti kada je Bremer glavom postavio konačnih 3-0. Hrvatski nogometaš Marin Pongračić je odigrao cijelu utakmicu za Lecce.

Juventus je privremeno došao na vrh ljestvice. Ima bod više od Intera, ali klub iz Milana ima utakmicu manje. Lecce je ostao 14. na ljestvici.