Erlić od 0:2 do 2:2 protiv Bradarića, pobjeda Badelja

Nogomet 10. stu 202322:43 0 komentara
xNicolòxCampox via Guliver

U prvoj utakmici 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo i Salernitana su igrali 2-2 (1-2).

Posljednjeplasirani gosti odlično su krenuli u utakmicu i vrlo brzo poveli sa 2-0 preko Ikwuemesija (5) i Dije (17), ali nisu uspjeli upisati prvu pobjedu u sezoni jer je s dva gola domaćima bod spasio Thorstvedt (36, 53).

Martin Erlić odigrao je čitav susret za Sassuolo koji se nalazi na 14. mjestu sa 12 bodova, dok je Domagoj Bradarić odigrao drugo poluvrijeme za Salernitanu koja je i dalje na dnu s pet bodova, dva manje od 19. Empolija, a tri od 18. Verone.

Genoa je došla do važne pobjede protiv Verone, jedini gol zabio je Dragusin u 44. minuta. Hrvatski nogometaš Milan Badelj igrao je do 86. minute.

Na vrhu je Inter sa 28 bodova, dva manje ima drugi Juventus.