Sergio Ramos donio pobjedu Sevilli već u petoj minuti

Nogomet 30. ožu 202416:14 0 komentara
AP Photo/Joan Monfort via Guliver

Nogometaši Seville osvojili su tri gostujuća boda ove subote na gostovanju kod Getafea, u ogledu 30. kola španjolske Primere Sevilla je pobijedila s minimalnih 1-0.

Pogodak odluke postignut je već u petoj minuti. Nakon kornera se stvorila gužva u domaćem šesnaestercu, a iz blizine se najbolje snašao Sergio Ramos i pogodio za, kasnije se ispostavilo, pobjedu njegove momčadi.

Getefa je ostatak utakmice napadao, pogotovo u drugom poluvremenu, ali je domaćin propustio brojne izgledne prilike te je Sevilla sačuvala gol prednosti. Getafe je ostao na desetom mjestu ljestvice, dok se Sevilla podigla na 14. mjesto.

U nedjelju su na rasporedu utakmice Celta – Rayo Vallecano, Girona – Betis, Alaves – Real Sociedad i Real Madrid – Athletic, dok će ovo kolo utakmicom u ponedjeljak zaključiti Villarreal – Atletico Madrid.