Zeleno-bijeli Liverpool za 8 minuta pregazio Lisice

Nogomet 30. srp 202313:33 1 komentar
REUTERS/Edgar Su via Guliver

Nogometaši Liverpoola uvjerljivo su pobijedili Leicester City u prijateljskoj utakmici odigranoj u Singapuru.

Utakmica odigrana na nacionalnom stadionu završila je pobjedom  4:0 za momčad Jurgena Kloppa.

Liverpool je igrao u netipičnom zeleno-bijelom dresu, ali su njegovi igrači u pojedinim trenucima pokazali prepoznatljivu igru ​​u kojoj doslovno melju protivnika.

Tako su u razmaku od samo osam minuta postigli tri gola i praktički ubili draž i neizvjesnost ove utakmice, iako se naravno radi o pripremnoj utakmici.

Jurgen Klopp ponovno je isprobao niz igrača. Prvi strijelac momčadi Mo Salah istaknuo se ovoga puta s dvije asistencije, a golove su zabili Darwin Nunez u 30. minuti, tinejdžer Bobby Clark u 35. minuti, Diogo Jota u 38. minuti i još jedan 17-godišnji Ben Doak u 64. minuti.

Pred Liverpoolom je najteža predsezonska provjera, utakmica protiv Bayerna 2. kolovoza, također u Singapuru.

Nakon toga dolazi generalka s Darmstadtom i početak Premier lige. U prvom kolu 13. kolovoza Redsi igraju derbi protiv Chelseaja u Londonu.