Novo blijedo izdanje Bayerna, remizirali protiv Kopenhagena

Champions League 29. stu 202322:55 0 komentara
xslx via Guliver

Nogometaši Bayerna remizirali su protiv momčadi iz Danske

Bayern je odigrao 0:0 s Kopenhagenom na Allianz Areni u sklopu petog kola grupne faze Lige prvaka.

Bavarci unatoč terenskoj dominaciji nisu uspjeli doći do pogotka te unatoč tome što su bili u ulozi favorita, nisu mogli doći do sva tri boda protiv kluba iz danske metropole.

Najbliže pogotku, domaći su bili u 93. minuti kada je dosuđen penal na Fransu Kratzigu, međutim poništen je nakon VAR provjere.

Bayern se također mučio protiv Danaca u prvoj međusobnoj utakmici. Kopenhagen je tada poveo u 55. minuti, a tek pred sami kraj su igrači iz Munchena uspjeli doći do pobjede.

Njemački prvaci su već ranije osigurali prolazak u osminu finala, dok je situacija potpuno otvorena među ostatkom momčadi u skupini A. Kopenhagen se vratio na drugo mjesto s pet bodova, jednako toliko ima i Galatasaray, dok je Manchester United posljednji s četiri osvojena boda nakon pet odigranih kola.