Nogomet ostalo 24. srp 201910:04 > 10:07
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Svakoga dana donosimo akcije s međunarodnog Champions Cupa koji se igra u ljetnim danima, ovom prilikom pogledajte pogodak koji je osigurao pobjedu Bayerna nad Milanom te lutriju jedanaesteraca između Reala i Arsenala.

Bayernu je okršaj s Milanom bio već treći susret u Champions Cupu, upisali su poraz protiv Arsenala i pobjedu nad Realom.

Ovoga puta mogli ste uživati u klubovima koje vode hrvatski stručnjaci, na klupi Bayerna Niko Kovač, dok je Zvonimir Boban u ulozi sportskog direktora Milana. U dvoboju koji je ponudio nešto uzbuđenja, ali samo jedan pogodak, slavili su Bavarci golom Goretzke u završnici prvog poluvremena.

Inače, u momčadi Milana svoje mjesto pronašla su i dva hrvatska igrača, Ivan Strinić odigrao je čitavu utakmicu dok je 18-godišnji Antonio Mionić ušao u igru u sudačkoj nadoknadi.

U dvoboju Reala i Arsenala vidjeli smo veliki preokret madridskog kluba. Topnici su do poluvremena poveli 2:0 golovima Lacazettea i Aubameyanga, no između 56. i 59. minute Real je izjednačio, zabili su Bale i Asensio.

Pobjednik je odlučen izvođenjem jedanaesteraca, slavio je Real unatoč promašaju Garetha Balea. No, sigurni su bili Isco, Varane i Junior Vinicius. S druge strane, kod Arsenala zabili su Nelson i Saka dok su promašili Xhaka, Monreal i Burton. U madridskom sastavu do 65. minute igrao je Luka Modrić.