DC United preokretom do važne pobjede u MLS-u

Nogomet ostalo 13. ruj 20184:39 > 4:43
Rob Carr/Getty Images

Samo jedan susret odigran je u MLS-u u noći između srijede i četvrtka, a pobjedu su zabilježili nogometaši DC Uniteda.

DC United je u okviru 28. kola MLS prvenstva dočekao Minnesotu i zabilježio važnu pobjedu u borbi za playoff. Momčad iz Washingtona slavila je sa 2:1 i to nakon preokreta.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, da bi nakon samo dvije minute po povratku igrača na teren Minnesota povela preko Angela Rodrigueza.

Do 65. minuta su domaći navijači čekali na izjednačenje, a strijelac prvog gola za domaćina bio je Ulises Segura.

Samo četiri minute bile su potrebna Darrenu Matocksu da postigne novi gol za domaće i donese važnu pobjedu za svoju momčad. Wayne Rooney odigrao je cijelu utakmicu za domaću momčad.

DC Junajted sada na sedmom mestu na istoku ima dva boda manje od Montreal Impakta, ali i utakmicu manje. Minesota tone u zapadnoj konferenciji i odavno je bez šanse da produži sezonu učešćem u plej ofu.