Danas na SK: Već od 11 sati Bjelorusi kreću s dvobojima

(Photo by Mike Hewitt/Getty Images)

Na Sport Klub televiziji i ovaj vikend pratite bjelorusku nogometnu ligu uživo.

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Bjeloruska nogometna liga nastavlja sa nogometom u ovim izazovnim vremenima za čovječanstvo. Jučer ste na Sport Klubu mogli pratiti dva dvoboja uživo.

Zhodino je protiv Belshine slavio sa 1:0 i upisao drugu pobjedu u drugoj odigranoj utakmici i popeo se na drugo mjesto ljestvice. Jedini pogodak postigao je Gorbachik u 50. minuti utakmice.

U drugom dvoboju gost je bio uspješniji i sa istim rezultatom slavio. Energetik je bio bolji od Rukh Bresta i došao je na vrh ljestvice nakon dva odigrana kola. Jedini strijelac bio je Miroshnikov u 44. minuti.

Danas vam donosimo još tri vrlo zanimljive utakmice bjeloruskog prvenstva.

Već u 11 sati na teren izlate Slutskh i Brest. Aktualni prvaci Bjelorusije su favoriti u ovom dvoboju i sve osim njihove pobjede bilo bi iznenađenje.

U 13 sati na rasporedu je dvoboj Slavije Mozyr i BATE-a koji dominira bjeloruskim nogometom u posljednje vrijeme, ali su prošle sezone završili na drugom mjestu i ove žele ponovno biti najbolji. BATE je veliki favorit u ovom dvoboju i sigurno da žele isprati gorak okus poraza u prvom kolu na domaćem terenu od Energetika.

U 15 sati slijedi nam derbi glavnog grada između FC Minska i Dinamo Minska. Derbi je uvijek derbi, bez obzira što se radi o početku sezone, ali vjerujemo da će dvoboj biti na nivou.