Nizozemska 3. ruj 202314:44 0 komentara

Luka Ivanušec je u debiju za Feyenoord asistirao već u prvom poluvremenu susreta protiv Utrechta.

U 28. minuti sjajno je s 20-ak metara proigrao Stengsa iza obrane domaćina, a njemu nije bilo teško pogoditi za 2:1.

Feyenoord je u četvrtom kolu nizozemskog prvenstva na gostovanju kod Utrechta slavio 5:1, a priliku od prve minute dobio je hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec, te je na kraju odradio svih 90 minuta.

Bivšem veznjaku Dinama trebalo je tek 28 minuta da pokaže Nizozemcima kakvog su igrača dobili. Naime, baš u toj minuti sjajno je s 20-ak metara proigrao Stengsa iza obrane domaćina, a njemu nije bilo teško pogoditi za 2:1.

Prethodno je Feyenoord poveo golom Gimeneza u 8. minuta, da bi Utrecht izjednačio u 19. minuti preko Flaminga.

Lukina momčad u 48. minuti zabila je i treći gol, a strijelac je bio Gimenez. U 71. minuti za 4:1 gol je zabio Ueda, a konačnih 5:1 postavio je Minteh u sudačkoj nadoknadi.

Feyenoord je drugi s osam bodova, jednim manje od PSV-a koji ima i utakmicu manje, dok je Utrecht još uvijek na nuli.