Navijač Hrvatske nakon pobjede: ‘Nisam zadovoljan, želio sam 4:0’

FIFA World Cup 24. lip 20265:36 0 komentara

"Nisam zadovoljan rezultatom, želio sam da bude 4:0. Mogli smo igrati bolje u prvom poluvremenu. Protiv Gane ćemo biti bolji", rekao je navijač Hrvatske iz Toronta, razočaran nakon što su Vatreni došli do 1:0 pobjede protiv Paname koja bi vrlo lako mogla biti dovoljna za prolaz skupine.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!